Basen ogrodowy na upalne dni

Idealny rozwiązaniem na upalne dni jest kąpiel w ogrodowym basenie. Oferta basenów jest niezwykle szeroka. Zakupić można basen dmuchany, rozporowy czy stelażowy. Wszystko zależy od konkretnych potrzeb i oczekiwań. Warto jednak wiedzieć, na co zwrócić uwagę decydują się na zakup basenu.

Jaki basen dla dzieci?

Jak wspomniano na rynku dostępne są różne baseny ogrodowe. Ich wybór uzależniony powinien być także od tego, kto w takim basenie będzie pływał. Dlatego np. dla dzieci najlepszym rozwiązaniem będzie basen dmuchany. Baseny dmuchane mogą mieć przeróżne kształty. Co ważne są to baseny płytkie, a zatem bezpieczne dla dzieci. Ich napełnienie oraz opróżnienie jest niezwykle proste. Dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi zakup basenu dmuchanego może być basen Intex – sprawdź w tym celu dobrebaseny.pl.

Jaki basen dla starszych dzieci?

Jak można się domyśleć starsze dzieci mają już nieco większe wymagania. Dlatego w ich przypadku dobrym pomysłem będzie zakup basenu rozporowego. Taki basen pozwala na dużo większe szaleństwo, ale jest on bardzo bezpieczny. Baseny rozporowe dostępne są w większych rozmiarach w porównaniu z basenami dmuchanymi. W związku z tym, że są one większą są także dużo bardziej stabilne.

Jaki basen dla dorosłych?

baseny marki intex

Osobom dorosłym polecić można stelażowe baseny ogrodowe Intex. Ten model basenu jest dość głęboki. Ustawiony jest on na stelażu z aluminiowych rurek. Jest zatem bardzo stabilny. Jeśli chodzi o ich kształt to najczęściej dostępne są baseny okrągłe lub kwadratowe. Basen stelażowy posiada także specjalną drabinkę pomagającą w wejściu do basenu.

Comments are closed.